PÓŁKOLONIE CARITAS - WAKACJE 2007

17-08-2007

Jak co roku zorganizowaliśmy dwa dwutygodniowe turnusy dla dzieci i młodzieży z Tarnowskich Gór. Codziennie od 9-00 do 13-00 odbywają się zajęcia w grupach, gry i zabawy świetlicowe, gry i zabawy w plenerze(w zależności od pogody), konkursy sportowe, wyjścia do Parku Wodnego.

Dzieciom zapewniamy jeden posiłek oraz słodycze i napoje.
Ponadto w pierwszym turnusie zorganizowaliśmy wycieczkę - imprezę plenerowa dla dzieci przebywających w mieście, na terenie Górnośląskiego Parku Etnograficznego w Chorzowie. Dzieci miały okazję zaprezentować swój program artystyczny szerszej publiczności oraz aktywnie uczestniczyć w zorganizowanych warsztatach a także konkurencjach sportowych.
Przed nami jeszcze jeden tydzień półkolonii. W planie mamy wyjścia do Parku Wodnego, imprezę plenerową - połączoną z wyjazdem do Dziecięcego Parku Niespodzianek oraz wiele innych atrakcji.


Półkolonie zorganizowano w ramach zadania p.n. ,,Organizacja imprez dla dzieci i młodzieży w ramach akcji lato w mieście".
Dziękujemy Urzędowi Miejskiemu za wsparcie tego zadania oraz wolontariuszom ze Szkolnego Koła Caritas przy L.O.im. St.Staszica w Tarnowskich Górach za zaangażowanie podczas półkolonii.


Aniela Jany
kierownik półkolonii

© 2006 - 2008 Caritas Parafii Opatowice
Praca, Oferty Pracy, Zlecenia